Paulina Popłonikowska

Cześć, nazywam się Paulina Popłonikowska i witam Cię w moim świecie Mandali. Na co dzień jestem logopedą pracującym według holistycznego podejścia do ciała. Oprócz tego od kilku lat zgłębiam tajniki medytacji i podążam ścieżką rozwoju duchowego. Spirytualność to ważna część mojego życia.

Teraz również rozwijam moje plastyczne umiejętności i realizuję coraz to nowsze pomysły związane z malowaniem mandali .Od wielu lat zmagam się z problemami zdrowotnymi. Miałam wiele pasji, których niestety przez moje złe samopoczucie nie mogłam realizować.

Kiedyś grałam na gitarze i śpiewałam, potem przez 6 lat tańczyłam taniec brzucha i pragnęłam zostać tancerką. Przewlekłe problemy jelitowe i bóle brzucha, a potem operacja pokrzyżowały mi plany. Postanowiłam zostać magikiem i nauczyłam się iluzji. Dawałam występy dla dzieci jednak po przechorowaniu covidu nie miałam tyle siły, by występować częściej. Praca terapeutyczna pochłania wiele mojej energii i nie starczało mi już jej na magię. I tak pojawiło się malowanie, dzięki któremu mogę się zregenerować, które mnie wycisza i przywraca wewnętrzną harmonię.

Od kiedy zaczęłam malować czuję się dużo lepiej i odzyskałam nadzieję na to, że pomimo problemów ze zdrowiem mam pasję, którą jestem w stanie realizować. Swoją historią chciałabym pokazać wszystkim, że nie ważne jak źle jest, zawsze znajdzie się wyjście z sytuacji. Nie można się poddawać, tylko trzeba wierzyć, że wszystko się ułoży.

Każda moja mandala jest namalowana od serca, z intencją, którą chcę przekazać kupującym je osobom. Mam nadzieję, ze znajdziesz tu coś dla siebie